• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

Nenprefekti per Skraparin: "Nuk zgjidhet asgje me pesimizem dhe Urrejtje" Postimi ne Facebook

Kete te hene 9 dhjetor 2013 ne nje postim ne rrjetin social Facebook, Nenprefekti i Qarkut Berat per Skraparin F.Hasanaj permes nje postimi ne rrjetin social facebook kerkon per me shume mirekuptim nga ana e njerzve te ndryshem si edhe durim ne problematikat qe ata kane. Problemet e ndryshme te qytetareve te Skraparit jane te shumta dhe qe kryesisht lidhen me papunesine dhe situaten e madhe te varferise qe ka kjo zone. Ne postimin statual bere ne oret e para te se henes thuhet: (selektim)
"Sinqerisht miqte e mi pak durim ,c'do gje do veje ne vendin e vet ,vonon po nuk harron.E kam fjalen per ju miq qe prisni dicka . Sinqerisht keni te drejte por te mos na humbe durimi . Nuk zgjidhet asgje me pesimizem e urrejtje. Miqesisht dua te marr pak nga zhgenjimi juaj i perkohshem per t'ju lehtesuar, Nuk hiqet varferia ne nje dite, nuk zgjidhet punesimi me nje te rene te lapsit, nuk mund ta shesim njeri-tjetrin per ceshtje kohe. Nuk po bej moral me keto pak rreshta qe shkrova por jam protagonist i ketyre qe thash dhe ne funksionin qe kam ndeshem cdo dite me njerez qe shpresojne e presin dicka nga RILINDJA .Vetem pak durim ,kjo eshte fjala magjike per ju te nderuar miq "
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA