• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Ngjarja: Corovode. Pergjaket e hena. Arrestohen 2 shtetasit. Qelluan me thika ne fyt nje person.

Nje ngjarje e rende u rregjistrua prag mesdites se sotme ne Corovode ne lagjen "Clirim" prane Godines se Zjarrefikses ndersa nje person u lendua seriozisht per jeten nga dy shtetas. Nje person qe punonte si taksist ne Corovode me inicialet Z.H. u qellua se paku tre here ne fyt nga dy persona te tjere perkatesisht 35 dhe 39 vjecar. Ngjarja ka ndodhur per shkak te nje kerkese per divorc qe Z.H. ka kerkuar nga bashkeshortja perkatesisht motra e 35 vjecarit autor D.C. Ky i fundit se bashku me autorin e dyte 39 vjecar A.C. rane ne pranga nga Blute e Skraparit menjehere pas ngjarjes ndersa i lenduari u trasportua menjehere ne Spital e me pas ne Spitalin Ushtarak ne Tirane permes trasportit ajeror.
Ngjarja u rregjistrua kete te hene 9 dhjetor 2013 ne Corovode.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA