• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Djaloshi nga Policani. Ne 1 jave 40 000 klikime. Kenga e re e Orges G dhe Anna titullohet Let it Go

dhe lere te shkoj... Let it go quhet kenga me e fundit  e publikuar nga Orges G. Me heret Corovoda On Line i ka kushtuar nje hapesire ne nje postim te meparshem kengetarit nga Skrapari qe mban emrin e vertet Orges Qato. Kenga me e re e postuar ne versionin zyrtar ne 3 janar 2014 numeron afro 40 000 klikime ne vetem 1 jave. Corovoda on Line sjell versionin e dyte te kenges me titrim. I lindur ne Polican ne 14 janar Orges G eshte nje nder emrat qe po punon fuqishem ne fushen muzikore me prodhime te shumta dhe te pelqyera ne web. Bashkepunimi audio me i fundit eshte me Anna dhe kenga quhet Let It Go. (me poshte versioni 2)

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA