• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

Djaloshi nga Policani. Ne 1 jave 40 000 klikime. Kenga e re e Orges G dhe Anna titullohet Let it Go

dhe lere te shkoj... Let it go quhet kenga me e fundit  e publikuar nga Orges G. Me heret Corovoda On Line i ka kushtuar nje hapesire ne nje postim te meparshem kengetarit nga Skrapari qe mban emrin e vertet Orges Qato. Kenga me e re e postuar ne versionin zyrtar ne 3 janar 2014 numeron afro 40 000 klikime ne vetem 1 jave. Corovoda on Line sjell versionin e dyte te kenges me titrim. I lindur ne Polican ne 14 janar Orges G eshte nje nder emrat qe po punon fuqishem ne fushen muzikore me prodhime te shumta dhe te pelqyera ne web. Bashkepunimi audio me i fundit eshte me Anna dhe kenga quhet Let It Go. (me poshte versioni 2)

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA