• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Djaloshi nga Policani. Ne 1 jave 40 000 klikime. Kenga e re e Orges G dhe Anna titullohet Let it Go

dhe lere te shkoj... Let it go quhet kenga me e fundit  e publikuar nga Orges G. Me heret Corovoda On Line i ka kushtuar nje hapesire ne nje postim te meparshem kengetarit nga Skrapari qe mban emrin e vertet Orges Qato. Kenga me e re e postuar ne versionin zyrtar ne 3 janar 2014 numeron afro 40 000 klikime ne vetem 1 jave. Corovoda on Line sjell versionin e dyte te kenges me titrim. I lindur ne Polican ne 14 janar Orges G eshte nje nder emrat qe po punon fuqishem ne fushen muzikore me prodhime te shumta dhe te pelqyera ne web. Bashkepunimi audio me i fundit eshte me Anna dhe kenga quhet Let It Go. (me poshte versioni 2)

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA