• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

Nderrohen Vitet. Corovoda feston mes fishekzjarresh. Nje prej viteve me te qeta dhe policim korrekt

Nderrimi i viteve ka sjelle nje panorame te bukur fishekzjarresh mbi Corovode vecanerisht ne minutat e para te mberritjes se 2014. Nuk pati incidente per tu permendur krejt ndryshe nga sa ka ndodhur vite me pare ndersa policimi kete vit si ai rrugor apo i rendit mori vleresimet e para per profesionalizmin e treguar.. Edhe ky vit sipas Corovoda On line per Corovoden ekrani me i ndjekur per kalimin e mbremjes se vitit te ri ishte Top Channel i ndjekur nga Vizion Plus. Ne oren 03:15 ne Corovode per me shume se 90 minuta energjia elektrike u nderpre ku u rikthye prane ores 05:00. Ne maternitetin e Skraparit nuk pati lindje per kete dite te pare te 2014. Me nje festim me te qete e te kulturuar krahesuar me vitet e meparshme Corovoda u zgjua ne qetesi ne bashke me diellin e 1 janarit 2014 ndersa tregetare apo lokale ndonse jo ne numer te plote hapen aktivitetet e tyre. Edhe Corovoda On Line ka marre shume urime nga ndjekes qe ne i falenderojme dhe i urojme sa me shume suksese per te gjithe ne kete 2014.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA