• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Nderrohen Vitet. Corovoda feston mes fishekzjarresh. Nje prej viteve me te qeta dhe policim korrekt

Nderrimi i viteve ka sjelle nje panorame te bukur fishekzjarresh mbi Corovode vecanerisht ne minutat e para te mberritjes se 2014. Nuk pati incidente per tu permendur krejt ndryshe nga sa ka ndodhur vite me pare ndersa policimi kete vit si ai rrugor apo i rendit mori vleresimet e para per profesionalizmin e treguar.. Edhe ky vit sipas Corovoda On line per Corovoden ekrani me i ndjekur per kalimin e mbremjes se vitit te ri ishte Top Channel i ndjekur nga Vizion Plus. Ne oren 03:15 ne Corovode per me shume se 90 minuta energjia elektrike u nderpre ku u rikthye prane ores 05:00. Ne maternitetin e Skraparit nuk pati lindje per kete dite te pare te 2014. Me nje festim me te qete e te kulturuar krahesuar me vitet e meparshme Corovoda u zgjua ne qetesi ne bashke me diellin e 1 janarit 2014 ndersa tregetare apo lokale ndonse jo ne numer te plote hapen aktivitetet e tyre. Edhe Corovoda On Line ka marre shume urime nga ndjekes qe ne i falenderojme dhe i urojme sa me shume suksese per te gjithe ne kete 2014.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA