• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Cokollata prej floriri te paster ekspozohet ne Tokio. Ekspozita zgjat deri ne 25 shkurt

Gjithcka prej floriri te paster. Madje te kulluar. Kete mesjave ne Tokio ne nje ekspozite nje modele aziatike u shfaq duke kafshuar nje cokollate te vecante e gjitha prej ari te kulluar. Eventi qe po mbahet ne Japoni ne kryeqendren Tokio dhe do te zgjas deri ne 25 shkurt 2014. Brenda ekspozites eshte edhe nje ari gati 1 meter i larte i gjithi prej ari apo Helly Kitty qe shkelqen ne flori. Fotoja ne bashkengjitje eshte nga ky event.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA