BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Corovode: Per 3 000 lek Vjedhja: Shqyen qepenat e nje dyqani. Vodhi vetem 3 000 lek te rinj

Posted on Friday, February 14, 2014 and filed under , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Nje ngjarje u rregjistrua nje nate me pare ne nje prej lagjeve te medha te Corovodes. Nje dyqan ishte targeti i nje vjedhjeje te vecante ne afersi te lagjes "5 shtatori". Sipas raporteve te para te mengjesit permes prishjes se mekanizmit te qepenave metalike ishte mundur te hyej ne brendesi te nje dyqani dhe te vidhej vetem 3 000 lek te rinj nga arka e mbajtur. Te pakten keshtu u mesua ne oret e para te mengjesit te se premtes ne Corovode.
©Corovoda On Line

0 Responses for “ Corovode: Per 3 000 lek Vjedhja: Shqyen qepenat e nje dyqani. Vodhi vetem 3 000 lek te rinj”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social