• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Corovode: Per 3 000 lek Vjedhja: Shqyen qepenat e nje dyqani. Vodhi vetem 3 000 lek te rinj

Nje ngjarje u rregjistrua nje nate me pare ne nje prej lagjeve te medha te Corovodes. Nje dyqan ishte targeti i nje vjedhjeje te vecante ne afersi te lagjes "5 shtatori". Sipas raporteve te para te mengjesit permes prishjes se mekanizmit te qepenave metalike ishte mundur te hyej ne brendesi te nje dyqani dhe te vidhej vetem 3 000 lek te rinj nga arka e mbajtur. Te pakten keshtu u mesua ne oret e para te mengjesit te se premtes ne Corovode.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA