• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

E rralle: Kanguri ben BodyBuilding. Familja rregjistroi ne video levizjet e vecanta te sisorit

Nje video e rralle qe shfaqte nje kangur duke pozuar ne formen e tij "muskujt" dhe imazhe te denja per nje kompeticion Body Building. Imazhet e vecanta qe tregojne gjitarin ne pozicione te vecanta dhe aspak te zakonta muskulare u rregjistruan ndersa nje burre i cili me familjen e tij po ushqente kangurin ndersa ky qendronte brenda nje gardhi mes disa shpendeve te tjere. Videoja e shkurter ne fjale jepet ne bashkengjitje dhe tregon lehtesisht disa nga momentet e "te fortit"
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA