• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

E rralle: Kanguri ben BodyBuilding. Familja rregjistroi ne video levizjet e vecanta te sisorit

Nje video e rralle qe shfaqte nje kangur duke pozuar ne formen e tij "muskujt" dhe imazhe te denja per nje kompeticion Body Building. Imazhet e vecanta qe tregojne gjitarin ne pozicione te vecanta dhe aspak te zakonta muskulare u rregjistruan ndersa nje burre i cili me familjen e tij po ushqente kangurin ndersa ky qendronte brenda nje gardhi mes disa shpendeve te tjere. Videoja e shkurter ne fjale jepet ne bashkengjitje dhe tregon lehtesisht disa nga momentet e "te fortit"
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA