BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

E rralle: Vendoset nje tjeter rekord Guinness 29 000 persona formojne flamurin pakistanez

Posted on Thursday, February 20, 2014 and filed under , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Te rinjte u grumbulluan ne stadiumin kombetar ne Lahore te Pakistanit duke formuar Flamurin me te madh kombetar ne Bote te formuar nga njerez. Per kete jo pak por plot 29 000 te rinj e te reja.Ne rekordin me te ri Guinness qe u rregjistrua nga perfaqesuesit e Guinness te ndodhur ne kete rast u numeruan saktesisht 29 040 qe ngrinin pjeseza me ngjyrat e flamurit pakistanez per te formuar te plote rekordin. Rekordi u vendos te merkuren 19 shkurt 2014 ndersa ne foto ndiqni nje plan nga ky event.
©Corovoda On Line

0 Responses for “ E rralle: Vendoset nje tjeter rekord Guinness 29 000 persona formojne flamurin pakistanez”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social