• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

E rralle: Vendoset nje tjeter rekord Guinness 29 000 persona formojne flamurin pakistanez

Te rinjte u grumbulluan ne stadiumin kombetar ne Lahore te Pakistanit duke formuar Flamurin me te madh kombetar ne Bote te formuar nga njerez. Per kete jo pak por plot 29 000 te rinj e te reja.Ne rekordin me te ri Guinness qe u rregjistrua nga perfaqesuesit e Guinness te ndodhur ne kete rast u numeruan saktesisht 29 040 qe ngrinin pjeseza me ngjyrat e flamurit pakistanez per te formuar te plote rekordin. Rekordi u vendos te merkuren 19 shkurt 2014 ndersa ne foto ndiqni nje plan nga ky event.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA