• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Java e 13te. Skrapari pret Gramshin ne fushen e gjelber. Ja takimet e K2 per Grupin e Jugut

Nen nje mot qe parashihet i paqendrueshem te dielen e 2 marsit 2014 Skrapari do te pres ne Corovode ekipin e Gramshit ne sfiden e radhes per futbollin e shume munguar te tifozerise vendase. Ndonse jo me statistika te mira tifozeria vendase kenaqet me lojen e bukur te se dielave ne Corovode. Edhe kjo jave e 13te nuk pritet te sjelle shume surpriza ne sfidat e kategorise se dyte. Skrapari vazhdon ne statistika zhgenjimin pasi ne 12 takime numeron vetem nje fitore (Skrapari - Permeti 1:0) dhe nje barazim (Tepelena - Skrapari 1:1) duke mbajtur vetem 4 pike ne gjithe performancen e sezonit qe shkoi si dhe te ndeshjes se pare te ketij sezoni qe pati nje rezultat tenistik me Naftetarin. Gjithesesi le te shohim se cilat do te jene ndeshjet e kalendarit te se dieles 2 mars 2014.
E Diele 2 mars 2014
Skrapari - Gramshi
Gramozi - Memaliaj
Permeti  - Bilisht Sport
Sopoti   - Delvina
Orikimu - Naftetari
Kelcyra - Tepelena
Ne krye te 12 javeve qendron Naftetari me 30 pike, me pas Sopoti me 28 pike dhe ne vendin e trete Bilisht Sport me 25 pike. Skrapari renditet i fundit me vetem 4 pike.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA