• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Java e 13te. Skrapari pret Gramshin ne fushen e gjelber. Ja takimet e K2 per Grupin e Jugut

Nen nje mot qe parashihet i paqendrueshem te dielen e 2 marsit 2014 Skrapari do te pres ne Corovode ekipin e Gramshit ne sfiden e radhes per futbollin e shume munguar te tifozerise vendase. Ndonse jo me statistika te mira tifozeria vendase kenaqet me lojen e bukur te se dielave ne Corovode. Edhe kjo jave e 13te nuk pritet te sjelle shume surpriza ne sfidat e kategorise se dyte. Skrapari vazhdon ne statistika zhgenjimin pasi ne 12 takime numeron vetem nje fitore (Skrapari - Permeti 1:0) dhe nje barazim (Tepelena - Skrapari 1:1) duke mbajtur vetem 4 pike ne gjithe performancen e sezonit qe shkoi si dhe te ndeshjes se pare te ketij sezoni qe pati nje rezultat tenistik me Naftetarin. Gjithesesi le te shohim se cilat do te jene ndeshjet e kalendarit te se dieles 2 mars 2014.
E Diele 2 mars 2014
Skrapari - Gramshi
Gramozi - Memaliaj
Permeti  - Bilisht Sport
Sopoti   - Delvina
Orikimu - Naftetari
Kelcyra - Tepelena
Ne krye te 12 javeve qendron Naftetari me 30 pike, me pas Sopoti me 28 pike dhe ne vendin e trete Bilisht Sport me 25 pike. Skrapari renditet i fundit me vetem 4 pike.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA