BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Java e 13te. Skrapari pret Gramshin ne fushen e gjelber. Ja takimet e K2 per Grupin e Jugut

Posted on Wednesday, February 26, 2014 and filed under , , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Nen nje mot qe parashihet i paqendrueshem te dielen e 2 marsit 2014 Skrapari do te pres ne Corovode ekipin e Gramshit ne sfiden e radhes per futbollin e shume munguar te tifozerise vendase. Ndonse jo me statistika te mira tifozeria vendase kenaqet me lojen e bukur te se dielave ne Corovode. Edhe kjo jave e 13te nuk pritet te sjelle shume surpriza ne sfidat e kategorise se dyte. Skrapari vazhdon ne statistika zhgenjimin pasi ne 12 takime numeron vetem nje fitore (Skrapari - Permeti 1:0) dhe nje barazim (Tepelena - Skrapari 1:1) duke mbajtur vetem 4 pike ne gjithe performancen e sezonit qe shkoi si dhe te ndeshjes se pare te ketij sezoni qe pati nje rezultat tenistik me Naftetarin. Gjithesesi le te shohim se cilat do te jene ndeshjet e kalendarit te se dieles 2 mars 2014.
E Diele 2 mars 2014
Skrapari - Gramshi
Gramozi - Memaliaj
Permeti  - Bilisht Sport
Sopoti   - Delvina
Orikimu - Naftetari
Kelcyra - Tepelena
Ne krye te 12 javeve qendron Naftetari me 30 pike, me pas Sopoti me 28 pike dhe ne vendin e trete Bilisht Sport me 25 pike. Skrapari renditet i fundit me vetem 4 pike.
©Corovoda On Line

0 Responses for “ Java e 13te. Skrapari pret Gramshin ne fushen e gjelber. Ja takimet e K2 per Grupin e Jugut”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social