• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

Jozyrtare: Kryetari i Parlamentit Ilir Meta dhe Ministri i Drejtesise Nasip Naco te shtunen ne Corovode

Burime jozyrtare cituan per corovodaonline se te shtunen 15 shkurt 2014 priten te mberrijne ne Corovode per disa takime ne kuader lokal Kryetari i Parlamentit Ilir Meta dhe Ministri i Drejtesise Nasip Naco. Te shtunen do te kete edhe disa takime me drejtues lokal ndersa mendohet se ne vazhden e takimeve mund te kete edhe nje takim me drejtues te Bashkise Corovode per nje projekt te ngrohjes me ajer te kondicionuar te mjediseve te nje shkolle ne Corovode. Nuk ka shume detaje mbi viziten ndersa jozyrtarisht u tha se do te kete edhe disa vizita ne punimet qe po kryehen ne disa vepra publike ne Skrapar. Me heret gjate se premtes 14 shkurt shume zera folen per nje vizite gjate te premtes por ne oret e vona te saj burime thane se vizita do te jete diten e shtune 15 shkurt 2014. (Lajmi nuk eshte zyrtar)
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA