• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Jozyrtare: Kryetari i Parlamentit Ilir Meta dhe Ministri i Drejtesise Nasip Naco te shtunen ne Corovode

Burime jozyrtare cituan per corovodaonline se te shtunen 15 shkurt 2014 priten te mberrijne ne Corovode per disa takime ne kuader lokal Kryetari i Parlamentit Ilir Meta dhe Ministri i Drejtesise Nasip Naco. Te shtunen do te kete edhe disa takime me drejtues lokal ndersa mendohet se ne vazhden e takimeve mund te kete edhe nje takim me drejtues te Bashkise Corovode per nje projekt te ngrohjes me ajer te kondicionuar te mjediseve te nje shkolle ne Corovode. Nuk ka shume detaje mbi viziten ndersa jozyrtarisht u tha se do te kete edhe disa vizita ne punimet qe po kryehen ne disa vepra publike ne Skrapar. Me heret gjate se premtes 14 shkurt shume zera folen per nje vizite gjate te premtes por ne oret e vona te saj burime thane se vizita do te jete diten e shtune 15 shkurt 2014. (Lajmi nuk eshte zyrtar)
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA