• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

Naftetari gjunjezon Skraparin. Luhet ndeshja e pare e sezonit 2014. Naftetari 5 - Skrapari 1

Pas golit te trete te vendasve Skrapari gjen rrjeten pas shume javesh pritjesh. Por kjo nuk mjaftoi. Keshtu ne takimin qe u luajt sot e diele 23  shkurt 2014 ne Kucove mes Naftetarit dhe Skraparit vendasit arriten te shenojne plot 5 here duke mbyllur 5 - 1 krejtesisht takimin. Ne fund te kesaj jave te pare Skrapari vazhdon prej javesh tashme te dergjet ne fund te tabeles se klasifikimit.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA