• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Twitter teston pamjen e re. Ndryshimi. Edhe Twitter do i perngjaj me shume Google+ dhe Facebook

Ne daten 11 shkurt 2014 ne nje website te njohur per risite teknologjike u pasqurua edhe lajme se Twitter po teston pamjen e re qe do te kete se shpejti duke ju perngjasuar paraqitjes se Facebook. Ishte ky i fundit qe nje vit me pare i mori hashtag # si dhe @perdoruesit qe perdoreshin ne twitter. Blogu ne fjale paraqeti keshtu imazhin e ri qe do kete profili i atyre qe kane llogari ne twitter duke ngjahesuar shume ne dukje me dy rrjetet e tjera sociale.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA