• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Twitter teston pamjen e re. Ndryshimi. Edhe Twitter do i perngjaj me shume Google+ dhe Facebook

Ne daten 11 shkurt 2014 ne nje website te njohur per risite teknologjike u pasqurua edhe lajme se Twitter po teston pamjen e re qe do te kete se shpejti duke ju perngjasuar paraqitjes se Facebook. Ishte ky i fundit qe nje vit me pare i mori hashtag # si dhe @perdoruesit qe perdoreshin ne twitter. Blogu ne fjale paraqeti keshtu imazhin e ri qe do kete profili i atyre qe kane llogari ne twitter duke ngjahesuar shume ne dukje me dy rrjetet e tjera sociale.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA