• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

Video: Deputetja Silva Caka ne formatin Intervista. Caka eshte deputete me e re e Skraparit. Ja video

Ne formatin "Intervista" ne kanalin televiziv "Ora News" e ftuar e pasdites se ores 16:30 te se martes 18 shkurt 2014 ishte deputetja e Levizjes Socialiste per Integrim Silva Caka. Caka eshte zeri me i ri i qarkut ne legjislativin 2013 - 2017 qe vjen nga Skrapari dhe qe perfaqeson Qarkun Berat.
E ftuar ne formatin e moderuar nga Ervin Peci, deputetja Caka foli per disa nder tematikat kryesore te zhvillimeve te se perdishmes ne poltiken shqipetare duke u ndalur fillimisht ne zhvillimet mes ILDKP dhe legjislativit, per statusin e nenpunesit civil, reformen territoriale etj. Corovoda On Line sjell videon ne fjale te intervistes.

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA