• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Aksidenti: Rrezohet nje mjet. Nje 45 vjecar lendohet me rende por jo me pasoja per jeten. Ngjarja nje dite me pare

Mengjesin e se merkures 12 mars rreth ores 09:00 nje mjet tip Land Rover u rrezua ne nje segment te veshtire rrugor ndersa po udhetonte ne drejtimin Hambull - Sevran. Mjeti devijoi nga rruga dhe sipas nje deshmie beri mbi 8 rrotullime ne nje thellesi prej afro 15 metrash thelllesi. 4 persona ndodheshin ne mjet ndersa vetem njeri prej tyre nje 45 vjecar me inicialet A.C.  plagos me rende nga ky aksident ne pjesen e kokes dhe te kraherorit. 3 personat e tjere paten lendime te pakta. Te 4te personat pak pas ores 10:00 u mjekuan fillimisht ne Spitalin e Corovodes nga ku u mendua se 45vjecari duhej te trasportohej me mjet ajeror per kurim me te specializuar ne Tirane. Burime te pasdites se vone thane se gjendja shendetesore e A.C. eshte jashte rrezikut dhe se do vijoj te kurohet ne Tirane edhe per disa dite. Corovoda On Line sjell si imazh momentin ndersa trasportohej me helikopter i plagosuri.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA