• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Aksidenti: Rrezohet nje mjet. Nje 45 vjecar lendohet me rende por jo me pasoja per jeten. Ngjarja nje dite me pare

Mengjesin e se merkures 12 mars rreth ores 09:00 nje mjet tip Land Rover u rrezua ne nje segment te veshtire rrugor ndersa po udhetonte ne drejtimin Hambull - Sevran. Mjeti devijoi nga rruga dhe sipas nje deshmie beri mbi 8 rrotullime ne nje thellesi prej afro 15 metrash thelllesi. 4 persona ndodheshin ne mjet ndersa vetem njeri prej tyre nje 45 vjecar me inicialet A.C.  plagos me rende nga ky aksident ne pjesen e kokes dhe te kraherorit. 3 personat e tjere paten lendime te pakta. Te 4te personat pak pas ores 10:00 u mjekuan fillimisht ne Spitalin e Corovodes nga ku u mendua se 45vjecari duhej te trasportohej me mjet ajeror per kurim me te specializuar ne Tirane. Burime te pasdites se vone thane se gjendja shendetesore e A.C. eshte jashte rrezikut dhe se do vijoj te kurohet ne Tirane edhe per disa dite. Corovoda On Line sjell si imazh momentin ndersa trasportohej me helikopter i plagosuri.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA