• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

Aksidenti: Rrezohet nje mjet. Nje 45 vjecar lendohet me rende por jo me pasoja per jeten. Ngjarja nje dite me pare

Mengjesin e se merkures 12 mars rreth ores 09:00 nje mjet tip Land Rover u rrezua ne nje segment te veshtire rrugor ndersa po udhetonte ne drejtimin Hambull - Sevran. Mjeti devijoi nga rruga dhe sipas nje deshmie beri mbi 8 rrotullime ne nje thellesi prej afro 15 metrash thelllesi. 4 persona ndodheshin ne mjet ndersa vetem njeri prej tyre nje 45 vjecar me inicialet A.C.  plagos me rende nga ky aksident ne pjesen e kokes dhe te kraherorit. 3 personat e tjere paten lendime te pakta. Te 4te personat pak pas ores 10:00 u mjekuan fillimisht ne Spitalin e Corovodes nga ku u mendua se 45vjecari duhej te trasportohej me mjet ajeror per kurim me te specializuar ne Tirane. Burime te pasdites se vone thane se gjendja shendetesore e A.C. eshte jashte rrezikut dhe se do vijoj te kurohet ne Tirane edhe per disa dite. Corovoda On Line sjell si imazh momentin ndersa trasportohej me helikopter i plagosuri.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA