• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

Disiplina ndeshkon Skraparin 20 000 lek gjobe. Papergjeshmeri dhe Tifozat shkaku i zhgenjimit te radhes

E sikur te mos mjaftonin rezultatet zhgenjyese ne fushen e lojes se Skraparit edhe ndonje tifoz problematik ndeshkon ekipin e Skraparit. Sipas Corovoda On Line ne vendimin e pritshem te sotem per publikim te Komisionit te Disiplines ne Federaten Shqipetare te Futbollit mundet qe ekipi i Skraparit te ndeshkohet per sjellje jo te mire te tifozerise dhe per mospermbushje te pergjegjesive ne organizimet e takimeve me nje shume prej 20 000 lekesh. Vendimet "e ashpra" do te jene te vazhdueshme per secilin ekip qe prish "fair play" madje mund te kalohet edhe ne perjashtime ekipesh. Ndeshjen e fundit Skrapari barazoi ne shtepine e vete me rezultatin 1 - 1 me Sopotin, por vendasit vijojne te jene ne fund te klasifikimit.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA