• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Disiplina ndeshkon Skraparin 20 000 lek gjobe. Papergjeshmeri dhe Tifozat shkaku i zhgenjimit te radhes

E sikur te mos mjaftonin rezultatet zhgenjyese ne fushen e lojes se Skraparit edhe ndonje tifoz problematik ndeshkon ekipin e Skraparit. Sipas Corovoda On Line ne vendimin e pritshem te sotem per publikim te Komisionit te Disiplines ne Federaten Shqipetare te Futbollit mundet qe ekipi i Skraparit te ndeshkohet per sjellje jo te mire te tifozerise dhe per mospermbushje te pergjegjesive ne organizimet e takimeve me nje shume prej 20 000 lekesh. Vendimet "e ashpra" do te jene te vazhdueshme per secilin ekip qe prish "fair play" madje mund te kalohet edhe ne perjashtime ekipesh. Ndeshjen e fundit Skrapari barazoi ne shtepine e vete me rezultatin 1 - 1 me Sopotin, por vendasit vijojne te jene ne fund te klasifikimit.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA