• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Jozyrtare: Rruge e re mes Corovodes dhe Korces. Projekti ende ne idete e para. Burimi kofidencial

Burime konfidenciale ende jo zyrtare ben te ditura per Corovoda Online se po shikohet mundesia e krijimit te nje aksi te ri rrugor qe do te lidhi Çorovoden me Korcen. Projekti ende eshte ne hapat e para dhe mendohet te vihet ne zbatim deri ne 2017 ku sipas pritshmerise dy qytetet do te lidhen se bashku. Nese kjo do te finalizohet, Corovoda do te mund te "caj xhepin gjeografik". Me heret eshte thene se ne vitet e ardhshme Corovoda do te mundet te lidhet me rruge automobilistike (te standartizuar) me Permetin Aktualisht Komunikimi i rregullt automobilistik per Corovoden eshte vetem me Beratin ( rruga me parametra).
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA