BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Jozyrtare: Rruge e re mes Corovodes dhe Korces. Projekti ende ne idete e para. Burimi kofidencial

Posted on Wednesday, March 05, 2014 and filed under , , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Burime konfidenciale ende jo zyrtare ben te ditura per Corovoda Online se po shikohet mundesia e krijimit te nje aksi te ri rrugor qe do te lidhi Çorovoden me Korcen. Projekti ende eshte ne hapat e para dhe mendohet te vihet ne zbatim deri ne 2017 ku sipas pritshmerise dy qytetet do te lidhen se bashku. Nese kjo do te finalizohet, Corovoda do te mund te "caj xhepin gjeografik". Me heret eshte thene se ne vitet e ardhshme Corovoda do te mundet te lidhet me rruge automobilistike (te standartizuar) me Permetin Aktualisht Komunikimi i rregullt automobilistik per Corovoden eshte vetem me Beratin ( rruga me parametra).
©Corovoda On Line

0 Responses for “ Jozyrtare: Rruge e re mes Corovodes dhe Korces. Projekti ende ne idete e para. Burimi kofidencial”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social