• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Maturantet: Ja formulari A1 dha A1-Z per 2014. Matura Shteterore do te duhet te kornizohet ne kete formular

Me heret gjate javes se fundit te shkurtit 2014 u publikua edhe Urdheri Nr.53 date 25.02.2014 per Sistemin Arsimor Parauniversitar ne Republiken e Shqiperise". Corovoda On Line ju sjell ne bashkengjitje kete ventim ku me rendesi sidomos per maturantet e Corovodes jane formularet A1 dhe A1-Z per ata qe kane perfunduar arsimin e mesem perpara vitit 2014. Duke uruar cdo maturant per me shume suksese, ndiqni me poshte te kornizuar materialin ne fjale (Prisni pak sekonda sa faqja te ngarkohet)

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA