• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Maturantet: Ja formulari A1 dha A1-Z per 2014. Matura Shteterore do te duhet te kornizohet ne kete formular

Me heret gjate javes se fundit te shkurtit 2014 u publikua edhe Urdheri Nr.53 date 25.02.2014 per Sistemin Arsimor Parauniversitar ne Republiken e Shqiperise". Corovoda On Line ju sjell ne bashkengjitje kete ventim ku me rendesi sidomos per maturantet e Corovodes jane formularet A1 dhe A1-Z per ata qe kane perfunduar arsimin e mesem perpara vitit 2014. Duke uruar cdo maturant per me shume suksese, ndiqni me poshte te kornizuar materialin ne fjale (Prisni pak sekonda sa faqja te ngarkohet)

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA