BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Maturantet: Ja formulari A1 dha A1-Z per 2014. Matura Shteterore do te duhet te kornizohet ne kete formular

Posted on Sunday, March 02, 2014 and filed under , , , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Me heret gjate javes se fundit te shkurtit 2014 u publikua edhe Urdheri Nr.53 date 25.02.2014 per Sistemin Arsimor Parauniversitar ne Republiken e Shqiperise". Corovoda On Line ju sjell ne bashkengjitje kete ventim ku me rendesi sidomos per maturantet e Corovodes jane formularet A1 dhe A1-Z per ata qe kane perfunduar arsimin e mesem perpara vitit 2014. Duke uruar cdo maturant per me shume suksese, ndiqni me poshte te kornizuar materialin ne fjale (Prisni pak sekonda sa faqja te ngarkohet)

©Corovoda On Line

0 Responses for “ Maturantet: Ja formulari A1 dha A1-Z per 2014. Matura Shteterore do te duhet te kornizohet ne kete formular”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social