• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

Ndahet nga jeta Studentja nga Skrapari. 23 vjecarja Saliasi vuante prej disa muajsh nga nje semundje e rende

Studentja 23 vjecare Oltiana Saliasi u nda mengjesin e se shtunes 2 mars 2014 nga kjo jete pas nje semundje te gjate. Vajza nga Skrapari studionte ne Universitetin "Aleksander Xhuvani" ne Elbasanper gazetari. Prej 3 muajsh 23 vjecarja Saliasi ndodhej e shtruar ne Spitalin Qendror "Nene Tereza" ne Q.S.U.T. ndersa u diagnostifikua me heret nga nje semundje e rralle e quajtur Guailiambare qe paralizonte gjithe organet e trupit. Lajmi i ndarjes nga jeta te vajzes 23 vjecare nga Skrapari u mesua mengjesin e sotem ndersa sipas mjekeve vajza krahes semundjes paresore vuante edhe nga disa semundje bashkeshoqeruese qe sipas disa mediave mund te jene marre gjate qendrimit ne spital. Apelet per ndihme prej muajsh u shperndane edhe ne rrjete sociale por per shkak te semundjes se rende 23 vjecarja nuk mundi dot te jetoj.
Corovoda Online shpreh ngushellimet e rastit per te afermit, familjaret e te njohurit e Anes!
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA