• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Shqiptarja perfundon Garimin ne The Voice of Switzerland. Enrika Derza mahniti me zerin e saj

Shkodrania 17 vjecare Enrika Derza nuk mundi dot te kaloj fazen e dyte te Dueleve ne formatin e The Voice ne Zvicer. Enrika Derza me heret kaloi Blind Audition me nje perfaqesim te kenges Listen ku u perzgjodh ne ekipin e Mark Sway ndersa ne sfiden me Moo Malika kur te dyja kendonin kengen e Miley Cyrys "Wreckin Balls" shqiptarja nuk mundi te kaloj per ne fazen tjeter. Enrika Derza dy vjet me pare ishte finaliste ne formatin e The Voice of Albania. Le te ndjekim videon nga performanca e sfides ne duel me te fundit per Enriken qe gjithesesi krenohemi serisht.

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA