• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Shqiptarja perfundon Garimin ne The Voice of Switzerland. Enrika Derza mahniti me zerin e saj

Shkodrania 17 vjecare Enrika Derza nuk mundi dot te kaloj fazen e dyte te Dueleve ne formatin e The Voice ne Zvicer. Enrika Derza me heret kaloi Blind Audition me nje perfaqesim te kenges Listen ku u perzgjodh ne ekipin e Mark Sway ndersa ne sfiden me Moo Malika kur te dyja kendonin kengen e Miley Cyrys "Wreckin Balls" shqiptarja nuk mundi te kaloj per ne fazen tjeter. Enrika Derza dy vjet me pare ishte finaliste ne formatin e The Voice of Albania. Le te ndjekim videon nga performanca e sfides ne duel me te fundit per Enriken qe gjithesesi krenohemi serisht.

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA