• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

Shqiptarja perfundon Garimin ne The Voice of Switzerland. Enrika Derza mahniti me zerin e saj

Shkodrania 17 vjecare Enrika Derza nuk mundi dot te kaloj fazen e dyte te Dueleve ne formatin e The Voice ne Zvicer. Enrika Derza me heret kaloi Blind Audition me nje perfaqesim te kenges Listen ku u perzgjodh ne ekipin e Mark Sway ndersa ne sfiden me Moo Malika kur te dyja kendonin kengen e Miley Cyrys "Wreckin Balls" shqiptarja nuk mundi te kaloj per ne fazen tjeter. Enrika Derza dy vjet me pare ishte finaliste ne formatin e The Voice of Albania. Le te ndjekim videon nga performanca e sfides ne duel me te fundit per Enriken qe gjithesesi krenohemi serisht.

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA