• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Skrapari mundet ne minuten e fundit ne Delvine me rezultatin e ngushte 1:0 Shpresojme 3pikshin tek disiplina per Sopotin

Edhe kete jave do te mjaftohemi me nje humbje por teper me luftarake. Keshtu te dielen ne oren 15:00 ne Delvine u luajt takimi i Kategorise se Dyte mes Delvines dhe Skraparit. Takimi i vlefshem per javen e 14te. Per Skraparin u aktivizuan fanelat 4.Neldi Xhizdari 5.Enea Musha 6.Florjan Kurti  7.Lucjano Kallmi 8.Blerjan Dosti 9.Matem Veisllari 10.Klevis Jaho 12.Klodjan Beqollari(portier) 17.Edison Hatellari(Kapiten) 18.Alion Kaloci. Takimi u drejtua nga arbitri kryesore Elidon Halo. Ne minuten e 84 Skrapari beri nderrim ku hyri ne Loje Gerald Cecaj ndersa Xhizdari iu drejtua pankines. Ndonse Delvina u ndeshkua me 4 kartona prej te cileve 2 te Kuq ndeshja u ndez me teper nga fundi i takimit. Goli i vetem i takimit erdhi ne minuten e 89 ku Ergis Tarellari shenoi gol per Delvinen.  Skrapari shpreson ne vendimin e Komisionit te Disiplines lidhur me ndeshjen me Gramshin ku aktivizimin e nje lojtari te ketij te fundit ndonse ishte i denuar me te kuq ne takimin me Sopotin, do te perpiqemi ta konvertojme ne nje 3piksh tavoline. Ndeshja e radhes do te luhet ne Corovode ndaj Sopotit.
©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA