• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Sport: Kerkon fitoren ndaj Gramshit. Naco: Shpresojme qe Komisioni i Disiplines te jape vendim te drejte

Skrapari u mund gjate javes qe lame pas ne takimin me Gramshin me rezultatin 2 : 3 Ne takimin qe u luajt ne qytetin e Corovodes. Por menjehere pas takimit duke analizuar detajet e takimit Skrapari ka ankimuar pasi sipas drejtuesve te ekipit tone ekipi gramshiot ka futur ne fushe nje lojtar qe ishte i pezulluar me karton te kuq. Mesfudhori B.Lena qe luan me ekipin e Gramshit rezulton se ne takimin e nje jave me pare mes Sopotit dhe Gramshit u ndeshkua me karton te kuq. Ky fakt edhe sipas Corovoda Online u vu re te henen ne faqen zyrtare te Federates Shqiptare te Futbollit dhe blogu une publikon nje imazh sesi edhe FSHF pranon te pakten ne websit se javen qe shkoi Gramshi - Sopoti pati ndeshkim me te kuq per Lena. Në lidhje me këtë çështje, drejtori sportiv i Skraparit, Dashi Naço, shprehet: “Do të kërkojmë pikët në tavolinë, pasi Gramshi ka aktivizuar futbollist të skualifikuar. Ne e kemi reklamuar këtë takim dhe shpresojmë të marrim pikët në tavolinë. Jemi të bindur që skuadra e Gramshit ka aktivizuar futbollist të skualifikuar. Shpresojmë që Komisioni i Disiplinës të japë një vendim të drejtë në lidhje me këtë çështje”, – përfundon Naço
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA