• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Sport: Kerkon fitoren ndaj Gramshit. Naco: Shpresojme qe Komisioni i Disiplines te jape vendim te drejte

Skrapari u mund gjate javes qe lame pas ne takimin me Gramshin me rezultatin 2 : 3 Ne takimin qe u luajt ne qytetin e Corovodes. Por menjehere pas takimit duke analizuar detajet e takimit Skrapari ka ankimuar pasi sipas drejtuesve te ekipit tone ekipi gramshiot ka futur ne fushe nje lojtar qe ishte i pezulluar me karton te kuq. Mesfudhori B.Lena qe luan me ekipin e Gramshit rezulton se ne takimin e nje jave me pare mes Sopotit dhe Gramshit u ndeshkua me karton te kuq. Ky fakt edhe sipas Corovoda Online u vu re te henen ne faqen zyrtare te Federates Shqiptare te Futbollit dhe blogu une publikon nje imazh sesi edhe FSHF pranon te pakten ne websit se javen qe shkoi Gramshi - Sopoti pati ndeshkim me te kuq per Lena. Në lidhje me këtë çështje, drejtori sportiv i Skraparit, Dashi Naço, shprehet: “Do të kërkojmë pikët në tavolinë, pasi Gramshi ka aktivizuar futbollist të skualifikuar. Ne e kemi reklamuar këtë takim dhe shpresojmë të marrim pikët në tavolinë. Jemi të bindur që skuadra e Gramshit ka aktivizuar futbollist të skualifikuar. Shpresojmë që Komisioni i Disiplinës të japë një vendim të drejtë në lidhje me këtë çështje”, – përfundon Naço
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

8 Gusht - 76 vite nga Krijimi i BRASH, Lirzë, Helmës Skrapar
15 Gusht - 8 vite krijim i blogut lokal Corovoda Online
15 Gusht - Në promemorie kjo përkon me një ndër aksidentet e rënda të ndodhura në skrapar. Në Grepckë, 6 të rinj humbën jetën pasi një mjet me të cilin udhëtonin ra në brendësi të Kanionit Osum
19 Gusht - Në Zaloshnje, mbahet festa e zonës
20 Gusht - 74 vite nga Krijimi i Brigadës 16 Therepel, Skrapar
21 Gusht - Sivjet është Ditë pushimi në Shqipëri përkon me festë fetare.
22 Gusht - Dita Zyrtare e Pelegrinazhit Bektashi në Kulmak
23 Gusht - 83 vite nga rënia e heroit Riza Cerova
25 Gusht - Mbyllet zyrtarisht Pelegrinazhi Bektashi në Kulmak, Skrapar
25 Gusht - 26 Vite nga Greva e Poliçanit, Greva e parë Sindikaliste në Shqipëri
27 Gusht - 41 vite nga ndarja nga jeta e heroit Zylyftar Veleshnja
27 Gusht - Kjo datë konsiderohet si datë e krijimit të Kooperativës së parë në Skrapar, e cila u krijua në Vërzhezhë Skrapar në 1955

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA