BREAKING NEWS

The life of a child soldier in Congo

Televizion: Vajza nga Skrapari ne MasterChef Albania. Nje tjeter krenari me shume per Skraparin do te quhet Jorida

Posted on Monday, March 10, 2014 and filed under , , , , , , , . You can follow any responses to this entry through theRSS 2.0 . You can leave a response or trackback to this entry from your site

Jorida Carkanji eshte vajza e cila u prezantua ne edicionin e pare te formatit mjaft te ndjekur televiziv ne mbare boten Master Chef. dhe ky i yni i trasmetuar te shtunave ne Top Channel kishte surprizen e vet edhe per Skraparasit. Ne planin e pare ne momentin e prezantimit te Joriden permes klipit kurioz corovoda online nuk nguroi per te patur nje saktesi me shume rreth mbiemrave tipike per qytetet e vogla ku identifikohesh per vendlindjen dhe Jorida tek pergjigjet per ne ... "Po! Jam nga Skrapari!" na shkruan nder te tjera ne nje mesazh te shkurter per corovodaonline. Jorida u perzgjodh fituese ne fazen e pare te seleksionimit te shume pasionianteve te kuzhines nga gjithe Shqiperia. Tani me ajo do te jete edhe me nje faqe te dedikuar sociale permes facebook (kliko ketu) per te qene me afer ndjeksve sado larg qe te jete ky udhetim ne formatin Master Chef. Corovoda Online i uron suksese dhe me siguri nje krahine te shtunave do te jete me sy e vesh ne mbeshtetje te saj.
©Corovoda Online

0 Responses for “ Televizion: Vajza nga Skrapari ne MasterChef Albania. Nje tjeter krenari me shume per Skraparin do te quhet Jorida”

Leave a Reply

Recently Commented

Recent Entries

Photo Gallery

Footer Social