• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

Televizion: Vajza nga Skrapari ne MasterChef Albania. Nje tjeter krenari me shume per Skraparin do te quhet Jorida

Jorida Carkanji eshte vajza e cila u prezantua ne edicionin e pare te formatit mjaft te ndjekur televiziv ne mbare boten Master Chef. dhe ky i yni i trasmetuar te shtunave ne Top Channel kishte surprizen e vet edhe per Skraparasit. Ne planin e pare ne momentin e prezantimit te Joriden permes klipit kurioz corovoda online nuk nguroi per te patur nje saktesi me shume rreth mbiemrave tipike per qytetet e vogla ku identifikohesh per vendlindjen dhe Jorida tek pergjigjet per ne ... "Po! Jam nga Skrapari!" na shkruan nder te tjera ne nje mesazh te shkurter per corovodaonline. Jorida u perzgjodh fituese ne fazen e pare te seleksionimit te shume pasionianteve te kuzhines nga gjithe Shqiperia. Tani me ajo do te jete edhe me nje faqe te dedikuar sociale permes facebook (kliko ketu) per te qene me afer ndjeksve sado larg qe te jete ky udhetim ne formatin Master Chef. Corovoda Online i uron suksese dhe me siguri nje krahine te shtunave do te jete me sy e vesh ne mbeshtetje te saj.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA