• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Ngjarja: Vetvaret nje 73 vjecar ne fshatin Grepcke te Skraparit. Ngjarja diten e pare te prillit 2014

Sikunderse ju informuam ne postimet e djeshme ne rrjetin tone social ne facebook nje ngjarje ndodhi dje ne nje fshat pjese e Komunes Qender ne Skrapar. Sipas raporteve te para nje 73 vjecar me inicialet H.A. i dha fund jetes duke u vetvarur. Besohet se ngjarja mund te kete ndodhur rreth ores 14:00  - 14:30 ndersa i moshuari ishte larguar ne nje distance prej afro 70 metra larg mjediseve te shtepise. Ende nuk ka nje arsye te sakte por besohet se ngarkesa psikologjike dhe depresive mund te kene qene shkak per ndermarrjen e ketij aktit te fundit. Trupi i varur u gjet nga te aferm ne nje lokalitet te quajtur "Ara e Muhametit" ne Grepcke.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA