• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

Ngjarja: Vetvaret nje 73 vjecar ne fshatin Grepcke te Skraparit. Ngjarja diten e pare te prillit 2014

Sikunderse ju informuam ne postimet e djeshme ne rrjetin tone social ne facebook nje ngjarje ndodhi dje ne nje fshat pjese e Komunes Qender ne Skrapar. Sipas raporteve te para nje 73 vjecar me inicialet H.A. i dha fund jetes duke u vetvarur. Besohet se ngjarja mund te kete ndodhur rreth ores 14:00  - 14:30 ndersa i moshuari ishte larguar ne nje distance prej afro 70 metra larg mjediseve te shtepise. Ende nuk ka nje arsye te sakte por besohet se ngarkesa psikologjike dhe depresive mund te kene qene shkak per ndermarrjen e ketij aktit te fundit. Trupi i varur u gjet nga te aferm ne nje lokalitet te quajtur "Ara e Muhametit" ne Grepcke.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA