• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Rilindje per Corovoden. ZevendeKryeministri Niko Peleshi prezanton edhe projektin per Ndryshimin e Qendres se Corovodes

Me ne fund nje sinjal jeshil i munguar nder vite vjen edhe per Corovoden. Keshtu sot u prezantua projekti Rilindja Urbane ku pritet qe gjate ketyre diteve te filloj nga puna konkrete per rimodelimin e qendres se qytetit te Corovodes. I pranishem ne kete projekt madhor per Shqiperine ishte edhe kryeministri i Shqiperise Edi Rama i cili nder te tjera theksoi rendesine e rindertimit te qyteteve te vjetra duke nisur qe nga Gjirokastra dhe Berati. Permes ketij projekti - tha zevendekryeministri Peleshi - do te rigjenerojme, te rilindim nga pikepamja urbane qendrat e qarqeve. Peleshi me pas prezantoi projekte qe perfshijne qendrat e qyteteve Gjirokaster, Lezhe, Berat, Elbasan, Durres, Vlore, Shkoder, Tepelene, Bulqize, Corovode, FusheKruje, Librazhd, Maliq, Kavaje, Komuna e Farkes. Videoja ne bashkengjitje jep menuren ideore sesi do te konceptohet qendra e Corovodes.

©Corovoda On Line

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA