• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Video: Kengetari nga Policani nxjerr videoklipin e pare: Pritet Sukses. Orges G. me Je ti

Ndersa me heret Corovoda Online ju ka njohur me djaloshin e apasionuar pas muzikes, Orges G. kete here vjen me nje videoklip te mirefillte. Djali me origjine nga Policani, Skrapar gjate ketyre diteve ka lene Danimarken ku jeton per t'iu bashkengjitur stafit te Gold Production i cili gjate ketyre diteve ka mundesuar realizimin e kenges me te re. Ajo do te mbaj titullin Je Ti dhe "zimateblan" vlen te krenohet me kete klip. Corovoda Online ju ofron ne bashkengjitje kete video te publikuar pak ore me pare 16 prill 2014 ndersa ju fton ta shperndani kete klip edhe ne rrjetet tuaja sociale per me shume ritem e pse jo krenari me shume per Skraparin

©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA