• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

Video: Kengetari nga Policani nxjerr videoklipin e pare: Pritet Sukses. Orges G. me Je ti

Ndersa me heret Corovoda Online ju ka njohur me djaloshin e apasionuar pas muzikes, Orges G. kete here vjen me nje videoklip te mirefillte. Djali me origjine nga Policani, Skrapar gjate ketyre diteve ka lene Danimarken ku jeton per t'iu bashkengjitur stafit te Gold Production i cili gjate ketyre diteve ka mundesuar realizimin e kenges me te re. Ajo do te mbaj titullin Je Ti dhe "zimateblan" vlen te krenohet me kete klip. Corovoda Online ju ofron ne bashkengjitje kete video te publikuar pak ore me pare 16 prill 2014 ndersa ju fton ta shperndani kete klip edhe ne rrjetet tuaja sociale per me shume ritem e pse jo krenari me shume per Skraparin

©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA