• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Adriatik Zotkaj: - Turp! Taulant Ballen e kam mikun me te mire ne PS! Ja Fotot

Pas nje scoop-i mediatik te shperndare pa asnje te vertete lidhur me nje pseudo sherr mes Taulan Balles dhe Kryetarit te Bashkise Polican Adriatik Zotkaj, ka qene ky i fundit qe i ka kthyer nje pergjigje mese te qarte. Kete heret permes disa fotosh te bera kete te diele 8 qershor 2014. Thashethemi lindi i sajisur mesa duket vetem pak dite pasi u mesua se Zotkaj mund te kerkoj kandidim ne Vendoret e ardhshme. Ne 2 foto Adriatik Zotkaj dhe Taulant Balla u shfaqen prane njeri tjetrit ne nje mjedis shoqeror ne nje bar. Ndersa me heret ne rrjetin social Zotkaj do te shkruante:

Me heret sipas disa lajmeve te shperndara pa burime u tha per nje histori zenke me grushta mes Zotkaj dhe Balla gjate nje takimi ne Berat, por mesa duket asgje nuk eshte e vertet dhe fotot e sotme e tregojne me se mire kete.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA