• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Adriatik Zotkaj: - Turp! Taulant Ballen e kam mikun me te mire ne PS! Ja Fotot

Pas nje scoop-i mediatik te shperndare pa asnje te vertete lidhur me nje pseudo sherr mes Taulan Balles dhe Kryetarit te Bashkise Polican Adriatik Zotkaj, ka qene ky i fundit qe i ka kthyer nje pergjigje mese te qarte. Kete heret permes disa fotosh te bera kete te diele 8 qershor 2014. Thashethemi lindi i sajisur mesa duket vetem pak dite pasi u mesua se Zotkaj mund te kerkoj kandidim ne Vendoret e ardhshme. Ne 2 foto Adriatik Zotkaj dhe Taulant Balla u shfaqen prane njeri tjetrit ne nje mjedis shoqeror ne nje bar. Ndersa me heret ne rrjetin social Zotkaj do te shkruante:

Me heret sipas disa lajmeve te shperndara pa burime u tha per nje histori zenke me grushta mes Zotkaj dhe Balla gjate nje takimi ne Berat, por mesa duket asgje nuk eshte e vertet dhe fotot e sotme e tregojne me se mire kete.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA