• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

Ambasadori Amerikan Arvizu viziton Kanionet e Osumit ne Corovode.

Pas pak pas ores 14:30 te kesaj te premte 6 qershor 2014 eskorta shoqeruese e Ambasadorit amerikan hyri ne Corovode ndersa prej oresh rruget kryesore ishin thuajse bosh pas masave te marra nga blute e rrugoreve. Vizita e pare ishte ne filialin e sapo hapur te fasonit "Alba SHoes" ne Corovode. Edhe perse u nis me vonese nga Tirana Zyrtare Ilir Meta Kreu i Parlamentit mundi te shoqeroj Aleksander Arvizu ne kete takim. Postimi i pare publik ne rrjetet sociale erdhi nga kengetari dhe drejtuesi Ardit Gjebrea i cili postoi edhe imazhet e para jozyrtare te vizites.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA