• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Ambasadori Amerikan Arvizu viziton Kanionet e Osumit ne Corovode.

Pas pak pas ores 14:30 te kesaj te premte 6 qershor 2014 eskorta shoqeruese e Ambasadorit amerikan hyri ne Corovode ndersa prej oresh rruget kryesore ishin thuajse bosh pas masave te marra nga blute e rrugoreve. Vizita e pare ishte ne filialin e sapo hapur te fasonit "Alba SHoes" ne Corovode. Edhe perse u nis me vonese nga Tirana Zyrtare Ilir Meta Kreu i Parlamentit mundi te shoqeroj Aleksander Arvizu ne kete takim. Postimi i pare publik ne rrjetet sociale erdhi nga kengetari dhe drejtuesi Ardit Gjebrea i cili postoi edhe imazhet e para jozyrtare te vizites.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA