• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Ambasadori Amerikan Arvizu viziton Kanionet e Osumit ne Corovode.

Pas pak pas ores 14:30 te kesaj te premte 6 qershor 2014 eskorta shoqeruese e Ambasadorit amerikan hyri ne Corovode ndersa prej oresh rruget kryesore ishin thuajse bosh pas masave te marra nga blute e rrugoreve. Vizita e pare ishte ne filialin e sapo hapur te fasonit "Alba SHoes" ne Corovode. Edhe perse u nis me vonese nga Tirana Zyrtare Ilir Meta Kreu i Parlamentit mundi te shoqeroj Aleksander Arvizu ne kete takim. Postimi i pare publik ne rrjetet sociale erdhi nga kengetari dhe drejtuesi Ardit Gjebrea i cili postoi edhe imazhet e para jozyrtare te vizites.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA