• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Bashkia Corovode do te krijoj nje portal per personalitetet me titullin "Qytetare Nderi"

Një faqe në internet do t'u kushtohet të gjithë atyre figurave dhe personaliteteve qe kane dhënë kontribut për Çorovodën. Kjo do të jetë nisma me e re e Bashkisë Çorovodë që do të synoj njohjen me jetën, edukimin, veprimtarinë e secilit prej afro 32 personaliteteve që mbajnë titulin "Qytetar Nderi" ndër vite. Informacionin për këtë risi e dha Kryetari i Bashkisë Çorovodë Nesim Spahiu në mesditën e së dielës ndërsa në sallën e Kinemasë "Tefik Lapani" u mbajt një takim ku u vlerësuan me titullin Qytetar Nderi pas vdekjes 4 personalitete me kontribut në jetën e Skraparit ndër vite si dhe një personaliteti të pestë për kontributin që jep edhe aktualisht në fushën e arsimit privat.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA