• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Bogove: Pranga nje 19 vjecari Goditi me sende te forta 16 vjecarin qe eshte ne gjendje te rende

Nje ngjarje u raportua ne nje lokalitet te afert me Corovoden ne Bogove 2 dite me pare. Sipas informacionit zyrtar te dale sot Më datë 06.04.2014, u arrestua në kushtet e flagrancës nje shtetas me inicialet A. Z, vjeç 19, banues në fshatin Përparim te komunes Bogovë, Skrapar pasi dyshohet se rreth orës 12:30, për motive të dobëta, ka goditur me sende të forta shtetasin D.J., vjeç 16, banues në Gostënckë, nje tjeter fshat ky i Skraparit. I plagosuri 16 vjecar me informacionin e nje dite me pare ndodhej ende në Qendrën spitalore të Traumave Tiranë, në gjendje të rëndë shëndetësore. Per uniformat blu te Skraparit vepra ne fjale perkon me Nenin 88 te Kodit Penal.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA