• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Corovoda e te rinjve: Pastrojme nje qytet. Dhjetra te rinj mesazheret e se shtunes ne Corovode

Rreth paradites se te shtunes 21 qershor 2014 dhjetra te rinj me bejxhe ngjyre te gjelber ne kraheroret e tyre si ambasadore te natyres.... Kjo mund te shihej ndryshe ne te shtunen e gumezhuar nga tregu masiv qe mbahet si cdo jave por kete here ndryshe te rinjte ishin shperndare ne pika te ndryshme te Corovodes nga ku jepnin kontributin e tyre ne pastrimin e qytetit. Grupe u pane ne afersi te shkalleve te gurta te gjymnazit ndersa ne syte e kalimtareve perreth veconte kureshtja. Por duke shpresuar qe dhe ndergjegjesimi social te jete me i madh per secilin prej anetareve te komunitetit tone per nje qytet te paster sic i ka hije Corovodes.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA