• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Corovoda e te rinjve: Pastrojme nje qytet. Dhjetra te rinj mesazheret e se shtunes ne Corovode

Rreth paradites se te shtunes 21 qershor 2014 dhjetra te rinj me bejxhe ngjyre te gjelber ne kraheroret e tyre si ambasadore te natyres.... Kjo mund te shihej ndryshe ne te shtunen e gumezhuar nga tregu masiv qe mbahet si cdo jave por kete here ndryshe te rinjte ishin shperndare ne pika te ndryshme te Corovodes nga ku jepnin kontributin e tyre ne pastrimin e qytetit. Grupe u pane ne afersi te shkalleve te gurta te gjymnazit ndersa ne syte e kalimtareve perreth veconte kureshtja. Por duke shpresuar qe dhe ndergjegjesimi social te jete me i madh per secilin prej anetareve te komunitetit tone per nje qytet te paster sic i ka hije Corovodes.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA