• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Corovode: Drejt rishikimit se paku 140 dosje te Perftuesve nga Paaftesite ne Bashki dhe Komuna

Sipas Corovoda Online java e fundit e qershorit 2014 mund te sjell nje rishikim total se paku 140 dosjeve te perftuesve prej paaftesive ne Bashki dhe Komuna. Ne nje kontroll paraprak te bere me heret nga autoritet mendohet se jane gjetur mangesi apo dyshime te rena mbi perftues ne se paku 140 dosje. Por do te jete java e fundit e qershorit qe do te tregoj per sa skema mashtrimi apo pasaktesish te mundshme mund te behet fjale. Prej vitesh shume zera ne komunitet citojne se ne skemat e perftuesve nga paaftesia shpesh gjenden persona qe ne te vertete nuk kane paaftesi gjithesesi nder keto vite kontrollet kane qene te vakta dhe papergjegjesi. Mendohet se data 30 qershor 2014 mund te jete data qe do te jap nje pergjigje paraprake nga rishikimi qe do ti behet 140 dosjeve te Corovodes dhe komunave.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA