• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Corovode: Solidarizohen te rinjte. Mbeshtetje financiare per 16 vjecarin e plagosur pak dite me pare

Bashkemoshataret e nje 16 vjecari qe pak dite me pare mbeti i plagosur rende ne nje grindje me nje 19 vjecar ne afersi te konviktit te qytetit te Corovodes, ne kete jave te fundit te shkolles dhane edhe mbeshtetjen e tyre per te qene me afer edhe ekonomikisht me djaloshin qe u lendua ne forma serioze per jeten. Te rinjte nxenes te se njejtes klase ne Gjymnasin "Ramis Aranitasi" ne kete inisiative u mbeshteten edhe mesues te gjymnasit te vetem te Corovodes. Mesazhet sensibilizuese ne nisma te ndryshme sociale ne Corovode me se fundmi po gjejne edhe reagimin e komunitetit vendas.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA