• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Corovode: Solidarizohen te rinjte. Mbeshtetje financiare per 16 vjecarin e plagosur pak dite me pare

Bashkemoshataret e nje 16 vjecari qe pak dite me pare mbeti i plagosur rende ne nje grindje me nje 19 vjecar ne afersi te konviktit te qytetit te Corovodes, ne kete jave te fundit te shkolles dhane edhe mbeshtetjen e tyre per te qene me afer edhe ekonomikisht me djaloshin qe u lendua ne forma serioze per jeten. Te rinjte nxenes te se njejtes klase ne Gjymnasin "Ramis Aranitasi" ne kete inisiative u mbeshteten edhe mesues te gjymnasit te vetem te Corovodes. Mesazhet sensibilizuese ne nisma te ndryshme sociale ne Corovode me se fundmi po gjejne edhe reagimin e komunitetit vendas.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA