• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Corovode: Vogelushet risollen emocionet e dikurshme ne Kinema. Aktivitetet vijojne kete jave me Miss dhe Mister Lulja 2014

Dita Nderkombetare e Femijeve risolli me heret nje aktivitet ne Corovode. Aktiviteti i mbajtur nga femijet e Kopshteve te Corovodes nga Drejtoria e Kopshteve nen ideimin e Enerida Hoxha risolli pas shume vitesh edhe per te medhenjte emocione teper te rralla te ngjashme me ato te nje jete social-kulturore teper aktive qe ishte dikur. Keshtu te enjten per me shume se 2 ore u mbajt ne Corovode aktiviteti "Festojme 1 Qershorin". Me protagoniste vogelushet, qindra duartrokitje nga prinder, mesues, nxenes te ftuar qe ishin te pranishem ne aktivitet. Nder te tjera ne takim ishin te ftuar edhe drejtuesit me te larte te jetes aktive ne institucionet vendore. Corovoda Online solli me heret nje video nga ky aktivitet. Por ky aktivitet nuk do te jete i vetmi. Ne daten 5 qershor 2014 pritet qe Qendra Kulturore e Femijeve nen drejtimin e G.Omeri te risjell pas 2 vitesh aktivitetin Miss dhe Mister Lulja nje aktivitet qe mbahet kryesisht me femije te klasave te dyta per te dyja shkollat 9vjecare qe jane ne Corovode.

©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA