• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

Ditelindja e Ardit Gjebrea ne Corovode: Torta me 50 u rrethua nga Arvizu dhe Meta si dhe familja

Ndersa pas mesdites te se premtes 6 qershor 2014 Ardit Gjebrea mberriti rreth ores 14:30 ne Corovode Këngëtari dhe prezantuesi ka festuar ditën e lindjes mesnatën e së premtes duke u gdhirë e shtuna. Ne ditelindjen e tij te 50te ai kishte prane familjen por edhe vizitoret e vecante te Corovodes Alexander Arvizu dhe Ilir Meta. Torta e thjeshte ishte pregatitur ne Berat ndersa momenti i shuarjes se qirinjve ndodhi ne nje prej Hoteleve lluksoze te Corovodes ne Hatel Kanioni i inaguruar pak dite me pare. Ndersa me heret Gjerbrea kishte nisur qe ne rrjetin social postonte momente te qendrimit ne Kanionet e Lumit Osum ne nje status te mepastajshem ne rrjetin Facebook Gjebrea shkruante “Ja edhe torta, për herë të parë në jetën time një tortë ditëlindjeje e bërë në Berat. Sonte po festoj në Skrapar. E ndiej veten të bekuar për familjen që kam, për miqtë e shtrenjtë që ndaj gëzimet dhe hallet e mija, për kolegët dhe bashkëpunëtorët që djersisim bashkë, për të gjithë ju që më keni dhuruar dashurinë dhe forcën. Motiv i fortë të jetoj akoma!”.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA