• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Ditelindja e Ardit Gjebrea ne Corovode: Torta me 50 u rrethua nga Arvizu dhe Meta si dhe familja

Ndersa pas mesdites te se premtes 6 qershor 2014 Ardit Gjebrea mberriti rreth ores 14:30 ne Corovode Këngëtari dhe prezantuesi ka festuar ditën e lindjes mesnatën e së premtes duke u gdhirë e shtuna. Ne ditelindjen e tij te 50te ai kishte prane familjen por edhe vizitoret e vecante te Corovodes Alexander Arvizu dhe Ilir Meta. Torta e thjeshte ishte pregatitur ne Berat ndersa momenti i shuarjes se qirinjve ndodhi ne nje prej Hoteleve lluksoze te Corovodes ne Hatel Kanioni i inaguruar pak dite me pare. Ndersa me heret Gjerbrea kishte nisur qe ne rrjetin social postonte momente te qendrimit ne Kanionet e Lumit Osum ne nje status te mepastajshem ne rrjetin Facebook Gjebrea shkruante “Ja edhe torta, për herë të parë në jetën time një tortë ditëlindjeje e bërë në Berat. Sonte po festoj në Skrapar. E ndiej veten të bekuar për familjen që kam, për miqtë e shtrenjtë që ndaj gëzimet dhe hallet e mija, për kolegët dhe bashkëpunëtorët që djersisim bashkë, për të gjithë ju që më keni dhuruar dashurinë dhe forcën. Motiv i fortë të jetoj akoma!”.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA