• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Edi Rama via Facebook: Kanionet e Skraparit Magjia e Natyres... vetem pak ore nga Tirana

Permes rrjetit social Facebook Kryeministri i Shqiperise ende nuk eshte shkeputur nga vizita mbreselenese ne Skrapar. I mahnitur nga Kanionet e Skraparit te konsideruara nder me te bukurat ne Europen Juglindore, Rama ka postuar ne oren 20:00 nje seri prej 14 fotosh nga rafting i bere nje dite me pare te premte 21 qershor 2014 nen shoqerine e disa eksponenteve te larte te politikes:
"Albumi ekskluziv i një udhëtimi fantastik në dejet e një skulpture milionavjeçare të natyrës shqiptare. E paharrueshme dhe e përsëritshme lehtësisht pak orë larg Tiranës!" - shkruhet keshtu nen pershkrimin e albumit fotografik

©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA