• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Edi Rama via Facebook: Kanionet e Skraparit Magjia e Natyres... vetem pak ore nga Tirana

Permes rrjetit social Facebook Kryeministri i Shqiperise ende nuk eshte shkeputur nga vizita mbreselenese ne Skrapar. I mahnitur nga Kanionet e Skraparit te konsideruara nder me te bukurat ne Europen Juglindore, Rama ka postuar ne oren 20:00 nje seri prej 14 fotosh nga rafting i bere nje dite me pare te premte 21 qershor 2014 nen shoqerine e disa eksponenteve te larte te politikes:
"Albumi ekskluziv i një udhëtimi fantastik në dejet e një skulpture milionavjeçare të natyrës shqiptare. E paharrueshme dhe e përsëritshme lehtësisht pak orë larg Tiranës!" - shkruhet keshtu nen pershkrimin e albumit fotografik

©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA