• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Eksluzive: Çorovodë. Drejtuesi i vë flakën mjetit në qëndër të qytetit. Ja fotografitë e momentit

Një mjet u përfshi nga flakët në paraditen e së hënës 30 Qershor 2014 në Çorovodë. Ngjarja ndodhi në sheshin "Riza Cerova" në qëndër të Çorovodës ndërsa një prej reportuesve të shumtë të Çorovoda Online sjell këto foto nga ky moment. Sipas reportit të sjellë drejt nesh, fillimisht situata dukej e paqartë ndërsa brenda pak sekondash dhjetra sy kureshtarë mbuluan qëndrën. Sipas së njëjtit burim, drejtuesi i një mjeti i vuri flakën makinës së tij tip Mercedes Benz i indinjuar nga një ngjarje që i kishte ndodhur në një sipërmarrje disa metra pranë vendit ku do të vetëdigjte mjetin. Çorovoda Online vjen në vijim me disa plane (foto) të bëra në momentin në fjalë. (të tjera foto nga ky lajm në facebook.com/corovodaonline)

©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA