• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Ilir Meta "hyn" ne apartament. 2XL ne Vizion Plus: ...e qerasem me Qershi Skrapari

Ndersa ekranet televizive po fillojne sezonin veror, mbremja e se dieles 8 qershor 2014 ne Vizion Plus ishte edhe me puntaten e fundit te Show humoristik "Apartamenti 2XL" Ndersa per cdo te diele ne mbremje aktoret e Apartamentit kendonin nje refren ne fund te programit ku ftonin kete here Ilir Meten. Ky i fundit ju pergjigj pozitivisht fteses se Vizion Plus. Disa ore perpara trasmetimit te shfaqejes ne ekran, ne faqen zyrtare ne Facebook autoret e programit njoftuan pranine e tij dhe per me teper shkruajten ne status: ".... Ai na respektoi me viziten e tij, ne e qerasem me qershi Skrapari...!"
Formati Apartamenti 2xl po thuajse ne cdo sezon i dedikohet me nje kenge humoristike nje prej eksponenteve me te medhenj te politikes shqipetare. Me heret ne kete format kane qene edhe Fatos Nano dhe me pas Sali Berisha.

©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

8 Gusht - 76 vite nga Krijimi i BRASH, Lirzë, Helmës Skrapar
15 Gusht - 8 vite krijim i blogut lokal Corovoda Online
15 Gusht - Në promemorie kjo përkon me një ndër aksidentet e rënda të ndodhura në skrapar. Në Grepckë, 6 të rinj humbën jetën pasi një mjet me të cilin udhëtonin ra në brendësi të Kanionit Osum
19 Gusht - Në Zaloshnje, mbahet festa e zonës
20 Gusht - 74 vite nga Krijimi i Brigadës 16 Therepel, Skrapar
21 Gusht - Sivjet është Ditë pushimi në Shqipëri përkon me festë fetare.
22 Gusht - Dita Zyrtare e Pelegrinazhit Bektashi në Kulmak
23 Gusht - 83 vite nga rënia e heroit Riza Cerova
25 Gusht - Mbyllet zyrtarisht Pelegrinazhi Bektashi në Kulmak, Skrapar
25 Gusht - 26 Vite nga Greva e Poliçanit, Greva e parë Sindikaliste në Shqipëri
27 Gusht - 41 vite nga ndarja nga jeta e heroit Zylyftar Veleshnja
27 Gusht - Kjo datë konsiderohet si datë e krijimit të Kooperativës së parë në Skrapar, e cila u krijua në Vërzhezhë Skrapar në 1955

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA