• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Ilir Meta "hyn" ne apartament. 2XL ne Vizion Plus: ...e qerasem me Qershi Skrapari

Ndersa ekranet televizive po fillojne sezonin veror, mbremja e se dieles 8 qershor 2014 ne Vizion Plus ishte edhe me puntaten e fundit te Show humoristik "Apartamenti 2XL" Ndersa per cdo te diele ne mbremje aktoret e Apartamentit kendonin nje refren ne fund te programit ku ftonin kete here Ilir Meten. Ky i fundit ju pergjigj pozitivisht fteses se Vizion Plus. Disa ore perpara trasmetimit te shfaqejes ne ekran, ne faqen zyrtare ne Facebook autoret e programit njoftuan pranine e tij dhe per me teper shkruajten ne status: ".... Ai na respektoi me viziten e tij, ne e qerasem me qershi Skrapari...!"
Formati Apartamenti 2xl po thuajse ne cdo sezon i dedikohet me nje kenge humoristike nje prej eksponenteve me te medhenj te politikes shqipetare. Me heret ne kete format kane qene edhe Fatos Nano dhe me pas Sali Berisha.

©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA