• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Ilir Meta "hyn" ne apartament. 2XL ne Vizion Plus: ...e qerasem me Qershi Skrapari

Ndersa ekranet televizive po fillojne sezonin veror, mbremja e se dieles 8 qershor 2014 ne Vizion Plus ishte edhe me puntaten e fundit te Show humoristik "Apartamenti 2XL" Ndersa per cdo te diele ne mbremje aktoret e Apartamentit kendonin nje refren ne fund te programit ku ftonin kete here Ilir Meten. Ky i fundit ju pergjigj pozitivisht fteses se Vizion Plus. Disa ore perpara trasmetimit te shfaqejes ne ekran, ne faqen zyrtare ne Facebook autoret e programit njoftuan pranine e tij dhe per me teper shkruajten ne status: ".... Ai na respektoi me viziten e tij, ne e qerasem me qershi Skrapari...!"
Formati Apartamenti 2xl po thuajse ne cdo sezon i dedikohet me nje kenge humoristike nje prej eksponenteve me te medhenj te politikes shqipetare. Me heret ne kete format kane qene edhe Fatos Nano dhe me pas Sali Berisha.

©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA