• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Miss Shqiperia 2014: Vajza nga Skrapari ne Top Klasifikimet e votes ne Internet

Ne daten 27 Qershor 2014 Shqiperia do te kete nje tjeter kurorezim te se bukures. Nje 16 vjecare e lindur ne Skrapar Fabiana Koxhaj do te garoj kete kompeticion te bukurise femerore shqipetare. Vajza do te mbaj numrin 3 dhe deri tani klasifikohet ne Top 5 vajzat me te pelqyera ne Internet. Ne Faqen Zyrtare te Miss Shqiperise ju mund te votoni per Fabianen duke klikuar ketu. Deri kete te premte 20 qershor 2014 votuesit elektronik numeronin afro 1420 vota per vajzen qe mban numrin 3 dhe qe padyshim merr inkurajimin dhe deshiren tone si redaksi per cmim dhe pse jo nje fitore te madhe te bukurise se cdo vajze skraparase.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA