• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Miss Shqipëria: Vajza nga Skrapari renditet e 7ta në votimin elektronik por... pa çmim

Me 4 609 vota, vajza me Nr.03 në spektaklin e Bukurisë Miss Shqipëria 2014, 16 vjeçarja nga Skrapari Fabiana Koxhaj u rendit e 7ta në votimin e internetit. Spektakli që u zhvillua një natë më parë dhe që u trasmetua drejtperdrejtë nga një tjetër trevë shqipfolëse në Ulqin, Mal i Zi në ekranin e së premtes 27 qershor 2014 në Vizion Plus kurorëzoi më çmimin e madh Miss Shqipëria 2014, Anisa Petrela një 19 vjeçare nga Tirana. Rol në votën elektronike patën si kurrë më parë në rrjet të unifikuar, qindra ndjekës të Corovoda Online Blog, si dhe dy prej faqeve me ndjekshmëri të lartë në facebook si Corovodaonline dhe Vendlindja Ime Skrapari lexuesit e të cilëve mbështeten me sa mundën përmes votimit elektronik. Corovoda Online në një video të shkurtër jep një prej momenteve të debutimit në sfilatë të vajzës që përfaqësoi bukurinë skraparase në këtë kompeticion. (video via mobile/ për të parë videon duhet të keni akses në rrjetin Facebook)

©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA