• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Ndarja e re administrativo - territoriale. Me diskutime dhe opinione ne Corovode. VIDEO

Në një transmetim Live Video, drejtpërdrejt nga Çorovoda në gjithë Shqipërinë Corovoda Online trasmetoi më herët në rrjetin social në Google Plus një sinjal të drejtpërdrejtë që vinte nga mjediset e një takimi me shoqërinë civile mbi reformën territoriale të pritshme. Takimi nisi dicka rreth orës 11:00 të kësaj të enjteje 26 qershor 2014. Rrjeti ynë ripublikon edhe një herë videon nga ky takim (kortezi për cilësine jo fort të mirë) ku mund të ndiqni të plotë takimin me mjaft interes për ndryshimet e pritshme të ndarjes se re territoriale.

©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA