• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Polican: Mbledhje e jashtezakonshme e Keshillit Bashkiak kunder Projektit te perfolur Ndarjes Territoriale

Nje seance e jashtezakonshme Mblodhi kete te enjte 5 qershor 2014 Keshillin Bashkiak Polican ndersa prej ditesh ne komunitetet sociale informale besohet se Projektet 2 dhe 3 e lene jashte emerteses Njesi Administrative Bashki Policanin. E pikerisht mbi kete arsye sikunder mund ta shihni edhe nga imazhet u mbajt mbledhja e jashtëzakonshme e Këshillit Bashkiak Poliçan, ku si asnjëherë më parë, - thuhet ne njoftim - gjithë këshillëtarët lanë mënjane ngjyrimet politike dhe të gjithë bashkë u shprehën njëzëri kunder propozimit të qeverisë për ndarjen territoriale. Kjo tregoi se fati i qytetit nuk varet nga politika dhe politikanët por nga qytetaret e tij - perfundon keshtu njoftimi i saposhperndare per median e vetme me te ndjekur Corovoda Online.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA