• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Polican: Mbledhje e jashtezakonshme e Keshillit Bashkiak kunder Projektit te perfolur Ndarjes Territoriale

Nje seance e jashtezakonshme Mblodhi kete te enjte 5 qershor 2014 Keshillin Bashkiak Polican ndersa prej ditesh ne komunitetet sociale informale besohet se Projektet 2 dhe 3 e lene jashte emerteses Njesi Administrative Bashki Policanin. E pikerisht mbi kete arsye sikunder mund ta shihni edhe nga imazhet u mbajt mbledhja e jashtëzakonshme e Këshillit Bashkiak Poliçan, ku si asnjëherë më parë, - thuhet ne njoftim - gjithë këshillëtarët lanë mënjane ngjyrimet politike dhe të gjithë bashkë u shprehën njëzëri kunder propozimit të qeverisë për ndarjen territoriale. Kjo tregoi se fati i qytetit nuk varet nga politika dhe politikanët por nga qytetaret e tij - perfundon keshtu njoftimi i saposhperndare per median e vetme me te ndjekur Corovoda Online.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA