• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Polican: Rrahin rendshem 60 vjecarin. Pranga ne flagrance 2 te rinjve. Ngjarja per motive te dobta

Sipas nje raporti te mehershem nje ngjarje u rregjistrua diten e hene me 9 qershor ne Polican. Sipas raporteve dy te rinj 23 dhe 26 vjecar rrahen dhe goditen me sende te forta nje shtetas me inicialet R.K. rreth 60 vjec banues ne Polican. Ngjarja ka ndodhur per motive te dobta thuhet ne njoftim ndersa inicialet e dy te rinjve jane Sh.B. dhe A.B. te dy banues ne Polican. Sipas bluve prangat iu vendosen menjehere te dy te rinjve ndersa 60 vjecari rezultoi i plagosur rende.

©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA