• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Polican: Rrahin rendshem 60 vjecarin. Pranga ne flagrance 2 te rinjve. Ngjarja per motive te dobta

Sipas nje raporti te mehershem nje ngjarje u rregjistrua diten e hene me 9 qershor ne Polican. Sipas raporteve dy te rinj 23 dhe 26 vjecar rrahen dhe goditen me sende te forta nje shtetas me inicialet R.K. rreth 60 vjec banues ne Polican. Ngjarja ka ndodhur per motive te dobta thuhet ne njoftim ndersa inicialet e dy te rinjve jane Sh.B. dhe A.B. te dy banues ne Polican. Sipas bluve prangat iu vendosen menjehere te dy te rinjve ndersa 60 vjecari rezultoi i plagosur rende.

©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA