• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Sigurimet Skrapar. Agjensia Numer 1 ne gjithe Qarkun Berat ne keto 5 muaj te pare te 2014

Gjate javes ne nje takim te mbajtur ne Berat ne Drejtorine Rajonale te Sigurimeve Shoqerore Agjensia e Skraparit lidhur me kontributet e te vetpunesuarve si edhe si agjensi u rendit e para ne qark me rezultatet e arritura gjate 5 muajve te pare te vitit. Te inspektoret e Bujkut te kesaj agjensie u renditen te paret edhe ne klasifikimin per inspektor krahes dhjetrave te tjere te qarkut. Gjate takimit te mbajtur ne mesjave ku merrnin pjese edhe te deleguar te Institutit te Sigurimeve Shoqerore nje fokus te vecante iu dha edhe prishmerise dhe sherbimeve sa me gjitheperfshirese per te sensibiliziuar derdhjen e kontributeve edhe nga emigrantet e ketij sezoni veror ne ardhje ne Shqiperi.
©Corovoda Online / Imazhi Fan Page ne Facebook i ALSSH Skrapar

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA