• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Skrapar - Aksidenti: Radesh Makina del nga rruga I riu ne nen demtime te lehta

Ne oret e mbremjes se te dieles 22 qershor 2014 nje i ri banor ne fshatin Radesh, Skrapar pesoi demtime te ndryshme pas nje aksidenti me mjetin e tij por fatmiresisht ne gjendje jo me ndikim per shendetin. Ne oret e vona te mbremjes i riu u paraqit prane spitalit Corovode per kurim me te specifikuar. Sipas deshmitareve makina e te riut kishte bere mbrapa ne nje segment rugor duke u rrezuar e ndaluar neper pemet e nje hullie qe ishte poshte rruges. Raportet theksojne se demtimet jane te lehta ndersa ngjarja eshte ne zhvillim edhe ne kete cast kur ne Corovoda Online raporton Ora 22:00
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA