• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Skrapar - Aksidenti: Radesh Makina del nga rruga I riu ne nen demtime te lehta

Ne oret e mbremjes se te dieles 22 qershor 2014 nje i ri banor ne fshatin Radesh, Skrapar pesoi demtime te ndryshme pas nje aksidenti me mjetin e tij por fatmiresisht ne gjendje jo me ndikim per shendetin. Ne oret e vona te mbremjes i riu u paraqit prane spitalit Corovode per kurim me te specifikuar. Sipas deshmitareve makina e te riut kishte bere mbrapa ne nje segment rugor duke u rrezuar e ndaluar neper pemet e nje hullie qe ishte poshte rruges. Raportet theksojne se demtimet jane te lehta ndersa ngjarja eshte ne zhvillim edhe ne kete cast kur ne Corovoda Online raporton Ora 22:00
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA