• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Skrapar: Presidenti i Shqipërisë Bujar Nishani viziton Teqenë e Kulmakut. Fundjava në Bogovë

Bukuritë natyrore të Skraparit nuk kanë fund, sikundërse edhe vizitorët më të njohur në Shqipëri që vizitojnë vendin tonë po ashtu janë të panumërt. Më herët, Presidenti i Republikës së Shqipërisë z.Bujar Nishani i shoqëruar nga Kryetari i Komunës Bogovë të Skraparit z.Fadil Kapllani vizituan Teqenë e Abas Ali, në Kulmak të Skraparit. Kjo ndodhi këtë të shtunë 28 qershor 2014 ndërsa për të disatën herë Presidenti që është i apasionuar pas bukurive të Parkut Kombëtar Natyror të Bogovës, ka ardhur edhe shumë herë të tjera kryesisht në fundjavat sportive kjo edhe për periudhën përpara se të ishte president. Corovoda Online publikon disa foto nga ky moment i kësaj vizite informale në Teqenë e Kulmakut. Jozyrtarisht besohet se edhe nesër e diele 29 qershor 2014 Presidenti Nishani do te jetë gjatë paradites në Bogovë ndërsa i njëjti burim citon se mundet qe Nishani të qëndroj këtë natë mes së shtunës dhe së dielës 28 - 29 qershor 2014 në Bogovë.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA