• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Skrapar: Procedim nje 56 vjecari mbi nje ngjarje te raportuar ne Gostencke

Me heret dy dite me pare e enjte datë 05.06.2014, ne raportet e uniformave blu mesohet se nga Komisariati i Skraparit nisi procedimi penal në gjendje të lirë për nje shtetas me inicialet D.J., Shtetasi qe eshte banues ne Tirane rreth vjeç 56 po procedohet penalisht ne gjendje te lire pasi dyshohet se më datë 31.05.2014, në Malin e Gostenckës, me vetëgjyqësi, ka bere largimin e mjeteve te firmës “Topi Eki“, me administrator shtetesin A.T., vjeç 53, banues në Sheq i Madh, Fier. Sipas bluve te Skraparit kemi te bejme me nje veper te permbajtur ne Nenin 277 te Kodit Penal.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

DIMRI QË LAM PAS

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA