• NJË 29 VJEÇAR NGA SKRAPARI ARRESTOHET NË TIRANË
  • SHTETASI U ARRESTUA BASHKË ME 2 PERSONA TË TJERË PËR LËNDË NARKOTIKE
  • SIPAS POLICISË NGA KONTROLLI I BANESËS KU JETONTE I RIU NGA SKRAPARI U GJET CANNABIS
  • NDALIMI I 3 SHTETASVE U BË PASI PAS KONTROLLIT FIZIK 0.4 GRAM KOKAINË DHE 2.2 GRAM CANNABIS
  • NDËRSA NË SHTËPINË E 29 VJEÇARIT U GJET NJË SASI PREJ 90.8 GRAM CANNABIS

Skrapar: Procedim nje 56 vjecari mbi nje ngjarje te raportuar ne Gostencke

Me heret dy dite me pare e enjte datë 05.06.2014, ne raportet e uniformave blu mesohet se nga Komisariati i Skraparit nisi procedimi penal në gjendje të lirë për nje shtetas me inicialet D.J., Shtetasi qe eshte banues ne Tirane rreth vjeç 56 po procedohet penalisht ne gjendje te lire pasi dyshohet se më datë 31.05.2014, në Malin e Gostenckës, me vetëgjyqësi, ka bere largimin e mjeteve te firmës “Topi Eki“, me administrator shtetesin A.T., vjeç 53, banues në Sheq i Madh, Fier. Sipas bluve te Skraparit kemi te bejme me nje veper te permbajtur ne Nenin 277 te Kodit Penal.
©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

loading...

NAVIGON

Nga Dje

Gjithmonë

Përherë

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA