• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Tre dite pas. Run 4 Autism dedikon status per mbeshtetjen qe morren ne Polican


Ne oret e vona te pasdites se te enjtes 5 qershor 2014 nepermjet nje azhornimi ne rrjetin social Facebook sipermarrja vullnetare Run 4 Autism i dedikoi nje status te vecante eventit te 1 qershorit ku me shume se 2 000 veta mikpriten dhe mbeshteten ne sheshin Tomorri ne Polican afro 130 garuesit e palodhur te Run 4 Autism. Te nisur nga nje nje numer nje shifror pavaresisht mbulimit mediatik ata shume shpejt u bene protagonistet e vertet te levizjeve me tematika sociale per te cilat Shqiperia dhe Shqipetaret kane me shume nevoje. Nen hashtag #Polican5kRun nen statusin e pak minutave me pare shkruhej:

Evente te tjera priten te ndodhin per perkrahjen e kesaj kauze ku heronjte e vertete te kesaj kauze jane ne fakt Dejan, Darli, Drin, Joel, Elona, Mario, Mateo dhe Lorenci©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA