• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Tre dite pas. Run 4 Autism dedikon status per mbeshtetjen qe morren ne Polican


Ne oret e vona te pasdites se te enjtes 5 qershor 2014 nepermjet nje azhornimi ne rrjetin social Facebook sipermarrja vullnetare Run 4 Autism i dedikoi nje status te vecante eventit te 1 qershorit ku me shume se 2 000 veta mikpriten dhe mbeshteten ne sheshin Tomorri ne Polican afro 130 garuesit e palodhur te Run 4 Autism. Te nisur nga nje nje numer nje shifror pavaresisht mbulimit mediatik ata shume shpejt u bene protagonistet e vertet te levizjeve me tematika sociale per te cilat Shqiperia dhe Shqipetaret kane me shume nevoje. Nen hashtag #Polican5kRun nen statusin e pak minutave me pare shkruhej:

Evente te tjera priten te ndodhin per perkrahjen e kesaj kauze ku heronjte e vertete te kesaj kauze jane ne fakt Dejan, Darli, Drin, Joel, Elona, Mario, Mateo dhe Lorenci©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA