• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Video: Corovode. Ambasadori Amerikan Alexander Arvizu viziton Shkollen e Mesme Ramiz Aranitasi

Gjate nje vizite dy ditore ne Corovode, Ambasadori amerikan Alexander Arvizu vizitoi edhe shkollen e mesme te pergjithshme ne Ramiz Aranitasi. Ndonse e shtune pushimi 7 qershor 2014 disa nxenes u perzgjodhen per takimin e mbajtur me rastin e nje investimi te bere me se 7 muaj me pare mbi sistemin Ngrohes dhe Ftohes te shkolles se mesme. Ambasadori amerikan u shoqerua ne kete vizite nga kreu i parlamentit Ilir Meta, Ministri i Drejtesise Nasip Naco, showman Ardit Gjebrea si dhe te pranishem ishin edhe drejtues te tjere rajonal dhe lokal. Meta gjate fjales se tij ne nje prej mjediseve te shkolles citoi se me rendesi per Skraparin ka rikthimi i te rinjve per te punuar ne vendin e tyre.
Corovoda Online jep nje fragment te shkurter video nga takimi i nje dite me pare.

©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA