• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Video Eksluzive: Në flakë një mjet në qëndër të Corovodës. Ja 3 videot e para të hedhura ne rrjet

Fatmirësisht pa viktima, por vëmendje tërhoqi gjatë orëve të mesditës së kësaj të hënë 30 qershor 2014 një moment i veçantë i pazakontë për ndodhitë e qytetit të vogël. Në qëndër të Çorovodës, në sheshin "Riza Cerova" një i ri i vuri flakën mjetit të tij tip Mercedes Menz. Besohet se i riu dëshironte të tërhiqte vëmendje edhe më të madhe të autoriteteve pas një bastisje që i ishte bërë një sipërmarrje të tij. Nën kushtet edhe të një ngarkese të madhe emocionale i riu në mënyrë demostrative i vuri flakën mjetit. Fatmirësisht nuk pati asnjë të lënduar ndërsa zjarri u arrit të shuhej nga një mjet zjarrëfikës. Disa nga këto plane në High Definition  vijnë Eksluzivisht për Corovoda Online nga E* ndërsa ju mund ti ndiqni disa prej minutave në material bruto pa koment, ndërsa njërin prej filmimeve jemi të detyruar ta mbulojmë me audio.
VIDEO Nr.1

VIDEO Nr.2

VIDEO Nr.3

©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA