• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Video Eksluzive: Në flakë një mjet në qëndër të Corovodës. Ja 3 videot e para të hedhura ne rrjet

Fatmirësisht pa viktima, por vëmendje tërhoqi gjatë orëve të mesditës së kësaj të hënë 30 qershor 2014 një moment i veçantë i pazakontë për ndodhitë e qytetit të vogël. Në qëndër të Çorovodës, në sheshin "Riza Cerova" një i ri i vuri flakën mjetit të tij tip Mercedes Menz. Besohet se i riu dëshironte të tërhiqte vëmendje edhe më të madhe të autoriteteve pas një bastisje që i ishte bërë një sipërmarrje të tij. Nën kushtet edhe të një ngarkese të madhe emocionale i riu në mënyrë demostrative i vuri flakën mjetit. Fatmirësisht nuk pati asnjë të lënduar ndërsa zjarri u arrit të shuhej nga një mjet zjarrëfikës. Disa nga këto plane në High Definition  vijnë Eksluzivisht për Corovoda Online nga E* ndërsa ju mund ti ndiqni disa prej minutave në material bruto pa koment, ndërsa njërin prej filmimeve jemi të detyruar ta mbulojmë me audio.
VIDEO Nr.1

VIDEO Nr.2

VIDEO Nr.3

©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA