• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2018
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 476 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 271 BANORË

Video: Spikierja e Ora News pranon Origjinen nga Skrapari. Aventura ne Kanione ne formatin e mengjesit

Një ditë më parë në ekranin e kanalit informativ Ora News ne formatin "Mëngjes Ekspress" iu rezervua një hapësirë për më shumë se 20 minuta së ftuarës në studio Blerina Ago e Albania Rafting. Më shumë se energjike Blerina Ago tregoi rreth aventurës mbi Kanionet e Osumit por për "personalitetet VIP". Madje në një pjesë të formatit edhe spikierja Eva Idrizllari pranoi origjinën e saj nga kjo zonë. Në emisionin e mëngjesit u fol për promovimin e Kanioneve edhe përmes të ftuarvë VIP të muajve më të fundit si Ambasadori Amerikan Alexandër Arvizu, Kryetari i Parlamentit Ilir Meta dhe Kryeministrit Edi Rama.
Corovoda Online ju fton ta rishikoni edhe njehere videon ne bashkëngjitje.

©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

NËN AXHENDË

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA