• ---
  • ISLANDË, SËRISHT NË FOKUS TË MEDIAVE KLEVIS SULA
  • NJË TUBIM LUTJEJE PËR 20 VJEÇARIN NGA SKRAPARI DO TË MBAHET NË REJKJAVIK
  • QINDRA ISLANDEZË JANË NJOFTUAR PËR NJË EVENT NË FACEBOOK PËR DATËN 17 DHJETOR 2017
  • SIPAS NJË POSTIMI NË FACEBOOK, DO TË NDIZEN QIRINJ E KRYHEN LUTJE PRANË VENDIT KU NDODHI NGJARJA
  • TRUPI I PAJETË I KLEVIS SULA, 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI PRITET TË VIJ NË FUNDJAVË
  • CEREMONIA MORTORE DO TË MBAHET NË ÇOROVODË KU PREJ DITËSH FAMILJA KA HAPUR DYERT E MORTIT
  • 20 VJEÇARI NGA SKRAPARI U QËLLUA DISA HERË ME THIKË NË MENGJESIN E 3 DHJETORIT, NË REJKJAVIK - ISLANDË

Video: Spikierja e Ora News pranon Origjinen nga Skrapari. Aventura ne Kanione ne formatin e mengjesit

Një ditë më parë në ekranin e kanalit informativ Ora News ne formatin "Mëngjes Ekspress" iu rezervua një hapësirë për më shumë se 20 minuta së ftuarës në studio Blerina Ago e Albania Rafting. Më shumë se energjike Blerina Ago tregoi rreth aventurës mbi Kanionet e Osumit por për "personalitetet VIP". Madje në një pjesë të formatit edhe spikierja Eva Idrizllari pranoi origjinën e saj nga kjo zonë. Në emisionin e mëngjesit u fol për promovimin e Kanioneve edhe përmes të ftuarvë VIP të muajve më të fundit si Ambasadori Amerikan Alexandër Arvizu, Kryetari i Parlamentit Ilir Meta dhe Kryeministrit Edi Rama.
Corovoda Online ju fton ta rishikoni edhe njehere videon ne bashkëngjitje.

©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

ALSSH SKRAPAR - Kjo faqe mbështetet nga Agjensia Lokale e Sigurimeve Shoqërore Skrapar.

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA