• COROVODA ONLINE PUBLIKON TË DHËNAT E POPULLSISË DERI NË 1 JANAR 2019
  • NË SKRAPAR BANOJNË GJITHËSEJ 17 343 BANORË
  • NË POLIÇAN BANOJNË GJITHËSEJ 17 174 BANORË

Video: Spikierja e Ora News pranon Origjinen nga Skrapari. Aventura ne Kanione ne formatin e mengjesit

Një ditë më parë në ekranin e kanalit informativ Ora News ne formatin "Mëngjes Ekspress" iu rezervua një hapësirë për më shumë se 20 minuta së ftuarës në studio Blerina Ago e Albania Rafting. Më shumë se energjike Blerina Ago tregoi rreth aventurës mbi Kanionet e Osumit por për "personalitetet VIP". Madje në një pjesë të formatit edhe spikierja Eva Idrizllari pranoi origjinën e saj nga kjo zonë. Në emisionin e mëngjesit u fol për promovimin e Kanioneve edhe përmes të ftuarvë VIP të muajve më të fundit si Ambasadori Amerikan Alexandër Arvizu, Kryetari i Parlamentit Ilir Meta dhe Kryeministrit Edi Rama.
Corovoda Online ju fton ta rishikoni edhe njehere videon ne bashkëngjitje.

©Corovoda Online

Autentik!

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

PËR KONTAKT - EMAIL: corovodaonline@post.com

Mbështetje

Këtu mund të jetë Njoftimi yt

PERSONALITETI 2018 PËR SKRAPARIN

skrapari në fletë

Reklama Online

loading...

skrapari në fletë

NAVIGON

breakingnews
www.bashkiaskrapar.gov.al www.albrafting.com www.visitskrapar.com

HAPËSIRË PËR REKLAMA APO NJOFTIMET TUAJA